İzmir Seçim ve Siyaset Haberleri

Re: İzmir Seçim ve Siyaset Haberleri

Mesajgönderen mertoviçizmir » Cmt 23 May 2015, 12:22

Önce gavur izmir derlerdi şimdi de bu sözler. Bakalım daha neler duyacagız. Pazar günü sanırım mitingleri varmıs. KONYA - KAYSERİ gezmeye gelir artık. Yollarda kaybolmasalar bari :D
mertoviçizmir

Beğendikleri: 71 mesaj
Beğenilenleri: 221 mesaj

Mesajgönderen hoppala » Cmt 23 May 2015, 14:37

Altınyol, Yeşildere ana halter
Burası İzmir ayık olcan bilader
ölümüne haşhaşiyiz

Resim
hoppala

Beğendikleri: 262 mesaj
Beğenilenleri: 97 mesaj

Mesajgönderen mertoviçizmir » Cmt 23 May 2015, 23:46

HDP nin secim mitingi vardı. Bayagı insan toplamıslar. aCIKCASI BU KADAR YOGUN OLDUGUNU BİLMİYORDUM. Nette gördügüm resimler sasırttı beni biraz.Büyük ihtimal akp nin sonunu hdp getirecek gibi. :D Bu arada tv de haberlerde gördüm biz türkiyenin 4.büyük partisiyiz filan dedi demirtas. Son dönemde Türkiye partisi olmaya basladılar gibi
, her yerde mitingler yapıp kardeslikten bahsediyorlar. Birde Türk bayragını görsek mitinglerde iyi olacak :x

Resim

Resim

Resim
mertoviçizmir

Mesajgönderen GökhanTasgin » Pzr 24 May 2015, 15:07

Ben birşey sormak istiyorum;
Mhp yada chp seçimleri kazanırsa ne olur? O eski günlere mi döneriz yoksa bambaşka ve demokratik bir Türkiye'de mi yaşıyacağız?
GökhanTasgin

Beğendikleri: 8 mesaj
Beğenilenleri: 2 mesaj

Mesajgönderen mertoviçizmir » Pzr 24 May 2015, 15:19

Eski günlerden kasıt ne ? Bence chp ya da mhp yada chp - mhp koalisyonu ile Türkiye cok cok ileriye gidecektir. Bu ekonomiden , kültüre , sanata kadar değişecektir. Bugün tv lere bakıyorsun hepsi hükümetin elinde oyuncak olmus durumda , gazetelere bakıyorsun hep yalan yanlıs ekonomiyi övmek. 17.sıradaki ekonomi artık 19.sıraya düstü bu yıl , işssizlik rekorlar kırıyor , yiyecekler ates pahası, et olmus 40 tl halen daha ekonomimiz tarih atladı diyorlar. En azından bu yalanlardan kurtulacagız. Belki hemen madenlere yasam odaları kuracaklar ve madencilerimiz ölmeyecek , tokinin ucube konutlarından kurtulacagız. Sadece ekonomik değil yasamımızda değişecek
mertoviçizmir

Mesajgönderen GökhanTasgin » Pzr 24 May 2015, 16:29

Eski günleri demeklen sunu kastediyorum; Eski hükümeten neler çektigimizi sen benim kadar iyi biliyorsun. Yoksuluktan tut darbeden insanlara iskence çekmesine kadar. O eski günler okadar kötü günlerdi ki... Herseyi kenara koysan dünya gelistikçe biz hep yerimizde kaldik eski hükümetler sayisinde. Bu úlkeye demokratik getiren sadice ve tek kisi ATATÜRK'DÜR. Benim korkum aciba chp yada mhp kazanirsa o eski günlere geri dönermiyiz?? . Çünkü o eski hükümetlerde chp ve mhpde vardi. Insanlar degisirmi bilmiyorum ama insallah CHP ve MHP yaptiklarindan ders almisdir ve bize o günleri bir daha asla yasatmaz! Öbür yandanda AKP bize neler çektirdigi de ortada!...
GökhanTasgin

Beğendikleri: 8 mesaj
Beğenilenleri: 2 mesaj

Mesajgönderen Umut » Pzr 24 May 2015, 19:33

HDP'nin mitingine katılım oldukça yoğunmuş. Ancak benim için sürpriz olmadı. Son zamanlarda "Türkiye'nin" sol partisi olma yolunda önemli adımlar atıyorlar, umarım samimidirler ve devam ederler.

Davutoğlu mitingi içinse Tayyip'in mitingindeki skandal(!) görüntülerden sonra yine her zamanki gibi dışarıdan dinleyici ithal edildi. Katılımcı sayısı için 100 bini bulmuş diyorlar. Gerçi daha çok olur diye bekliyordum ben. http://www.egedesonsoz.com/haber/Davuto ... usu/899845
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Beğendikleri: 623 mesaj
Beğenilenleri: 381 mesaj

Mesajgönderen mertoviçizmir » Pzr 24 May 2015, 22:19

GökhanTasgin yazdı:Eski günleri demeklen sunu kastediyorum; Eski hükümeten neler çektigimizi sen benim kadar iyi biliyorsun. Yoksuluktan tut darbeden insanlara iskence çekmesine kadar. O eski günler okadar kötü günlerdi ki... Herseyi kenara koysan dünya gelistikçe biz hep yerimizde kaldik eski hükümetler sayisinde. Bu úlkeye demokratik getiren sadice ve tek kisi ATATÜRK'DÜR. Benim korkum aciba chp yada mhp kazanirsa o eski günlere geri dönermiyiz?? . Çünkü o eski hükümetlerde chp ve mhpde vardi. Insanlar degisirmi bilmiyorum ama insallah CHP ve MHP yaptiklarindan ders almisdir ve bize o günleri bir daha asla yasatmaz! Öbür yandanda AKP bize neler çektirdigi de ortada!...

Türkiyenin gelmiş gecmiş en kötü dönemi bana göre akp dönemidir. 2000 li yıllardaki ekonomik kriz bütün dünyayı vurmasıyla türkiyede krizden en kötü etkilenen ülkelerden oldu ve o dönem oyların bölünmesiyle dsp , anap , dyp , mhp gibi partiler baraj altında kaldı. Genc partide o dönem türkiyede iyi bir oy almıstı ama o da baraja takıldı. Oyların bölünmesiyle akp aradan sıyrıldı ve iktidar oldular. Şuan akp hükümeti bir diktatörlüge dönüstü. Ekonomi kötüye gidiyor ve büyük ihtimal 1-2 yıl icinde böyle devam ederse türkiye yunanistan gibi batacak. Üretim yok , sanayi zaten sınırlı ülke sadece insaat ve rant ile ayakta. O da doyma noktasına geliyor. İşssizlik hat safhada , hayat pahalılıgı ortada. O nedenle gelecek yeni hükümet akp den cok daha iyi olacaktır. Ayrıca mhp , chp , hdp nin secim vaatleri yapılabilir projeler ve ülkeyi ranttan kurtarıp halkı fakirlikten kurtarma projeleri.

Zaten bu nedenle tayyip miting miting dolasıp akp yi övüp muhalefete atıp tutuyor. Çünkü bu secim onun sOn secimi olabilir. Sonucta cezaevine girmek var o nedenle tırsıyorlar.
mertoviçizmir

Mesajgönderen mertoviçizmir » Pzt 25 May 2015, 00:22

Resim

ELLERİNİ DE ÖPSEYDİN. ! :D :lol:
mertoviçizmir

Mesajgönderen mertoviçizmir » Cum 29 May 2015, 15:13

MHP'li Başkan Erdoğan'ı Karşılamaya Gitmeyecek

Demokratik Bölgeler Partisi'nin ardından Milliyetçi Hareket Partisi de, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a karşı il ziyaretleri çerçevesinde tavır aldı.

http://www.haberler.com/mhp-den-flas-er ... 68-haberi/

HELAL OLSUN. BİZDEKİ GİBİ SÜMSÜK DEĞİLMİŞ. TEBRİK EDİYORUM BASKANI.
mertoviçizmir

ÖncekiSonraki

Dön Kent Haberleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

Free Web Hosting