Konak Belediyesi Kadın Futbol Takımı

Re: Konak Belediyesi Kadın Futbol Takımı

Mesajgönderen mertoviçizmir » Pzt 27 Tem 2015, 21:12

Tamam chp ye oy atıyor herkes biliyorum , bende chp ye oy atıyorum ama durum daha farklı. Sonucta hakan tartan calısan bir kişiydi 5 yıl icinde de gayet iyi işler cıkarmıstı. Sırf kocaoglu istemedigi icin adamı harcadılar. Zaten kadın bi karsıyakadan aday yapıldı ordaki halk tepki gösterince hemen konaka getirdiler. Böyle birine bilerek oy verirmemeliydi.

Büyüksehir belediyesinde istemeyerekte olsa gidip chp ye oy atıyoruz o ayrı, ama göz göre göre bir ilcede calısan kişiyi bırakıp calısmayacak ve tecrübesiz birini getirmek cok büyük hataydı. Daha 1 sene yeni oldu bütün spor klüplerini kapatıyor. Sehirde yaptıgı tek projesi hataydaki otoparkın üzerine örtü yaptırıp pazar yapmaktan ibaret. Gerci bugün secim olsa yine bu kadına oy verir bazıları :x
mertoviçizmir

Beğendikleri: 71 mesaj
Beğenilenleri: 221 mesaj

Mesajgönderen hoppala » Sal 28 Tem 2015, 14:17

Şimdi konak çook büyük bir ilçe.
Bence de tartan daha iyiydi. Ben Tartana attım hatta seçilmeyeceğini bile bile.
Ama bir de Gültepe, zeytinlik, toros tarafında oturanlara sormak lazım. Tartan dan mı, Pektaş'tan mı memnunlar.
Sadece senin benim düşünceme göre bakarsak tek taraflı ele almış oluruz konuyu.
hoppala

Beğendikleri: 262 mesaj
Beğenilenleri: 97 mesaj

Mesajgönderen mertoviçizmir » Sal 28 Tem 2015, 17:37

Ama bir de Gültepe, zeytinlik, toros tarafında oturanlara sormak lazım. Tartan dan mı, Pektaş'tan mı memnunlar.
Sadece senin benim düşünceme göre bakarsak tek taraflı ele almış oluruz konuyu.

gültepe de hakan tartan rekreasyon alanı yaptı. O nedenle suanki karıdan daha cok sevildigini düsünüyorum. Sonucta izmirde civi bile cakmayan o karı gidipte o bölgeye ne yaptı :D Bunun dısında o bölgelerde zaten kaldırım yenileyip , asfalt atmaktan baska birsey yapılamaz. Hepsi gecekondu cünkü. O bölgelerin bir an önce kent dönüsümüne girmesi gerekir..
mertoviçizmir

Mesajgönderen hoppala » Sal 28 Tem 2015, 23:14

Karı falan ne biçim konuşma bu?
Az terbiyeli ol kardeşim.
Aynı fikirde bile olsak okuyasım gelmiyor.
hoppala

Beğendikleri: 262 mesaj
Beğenilenleri: 97 mesaj

Mesajgönderen Yiğit572 » Sal 28 Tem 2015, 23:54

Ben Hakan Tartan'a göre Sema Pekdaş'ın düşüncelerini daha doğru buluyorum. İnsanlar partiye oy verdi deniyor, Mustafa Sarıgül DSP'den nasıl kazandıysa Hakan Tartan'da öyle kazansaydı. Seçim dönemi Atatürk'e şeye devam, kadın tehlikeli Atatürk Atatürk Cumhuriyet demekten başka şey yapmadı, elinde yaptığı doğru dürüst bir şey yoktu. Şimdi 5 yıl dolmadan iki başkanı karşılaştırmak da yanlış. Günümüzde ilçe belediyelerinin de yapacak pek bir işi yok ama şimdiden yorum yapmanın da doğru olmadığını düşünüyorum.

Sema Pekdaş tarihi yapılarla ilgili diyor ki: 'Biz 2015’te Valilik’teki fona 5 milyon lira para aktardık Konaklı’nın emlak vergilerinden. Fondan bize 1 milyon 250 bin lira geldi. En az 10 milyon lira gelmeliydi.'
'Ben ne kadar para aktardığımı biliyorum. 2 bin 500 tescilli yapı var. Bu tescilli yapıların hepsinin restorasyona ihtiyacı var. Tescilli bölgelerimiz var. Özel proje alanlarımız var.'

Ve bütçeyle ilgili:
'Bu seneki tahmini bütçemiz 230 milyon lira. İstihdam giderleri, maaş, vergiler, SGK primleri ıvır vızır dörtte üçüne yakını gidiyor. Bir yılda 50 - 60 milyonla ne yaparsak onu yapacağız. Çok az bir bütçe.'

İzmir'in merkezi Konak'ta rant gitti diye üzüldüler, seçim döneminde bin bir laf çıkardılar, Kadın takımı hakkında pek bir bilgim yok, %100 emin olmadığım bir konuda konuşmam. Konak geçen 5 yılda kötü yönetilmiş. Aydın Erten ve Çınarlı Rekreasyon alanları yapıldı diyorsunuz onlar bile seçime yetişsin diye yalan yanlış yapılan işlerdi. Kapatıldı bir daha düzenlendi.

Sadece fikirlerimi söyledim ortam gerilmesin :)
Yiğit572

Beğendikleri: 4 mesaj
Beğenilenleri: 24 mesaj

Mesajgönderen mertoviçizmir » Çrş 29 Tem 2015, 17:29

Karı falan ne biçim konuşma bu?
Az terbiyeli ol kardeşim.
Aynı fikirde bile olsak okuyasım gelmiyor.

Sevmedigim bir kişi hakkında böyle konusmam gayet dogal. Ayrıca bu benim yazım bicimim begenirsin ya da begenmezsin bu senin bilecegin birsey. Ben sadece kendi fikirlerimi söylerim ve söyledikleriminde arkasındayım. Senin icin basarılı bir hanımefendi olabilir benim icin ise k.c.k. avukatı terörist bir karıdır ! :D
mertoviçizmir

Önceki

Dön Spor

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Free Web Hosting