Gaziemir’in çocuk şenliği marka oluyor

Gaziemir’in çocuk şenliği marka oluyor

Mesajgönderen cuscs » Prş 31 Mar 2011, 20:30

Gaziemir’in çocuk şenliği marka oluyor

Bu yıl 14. kez düzenlenecek Uluslararası Çocuk Şenliği üç kıtadan konuk getirecek
Gaziemir Belediyesi ile organizasyonu tümüyle üstlenen Alesta SBS Şirketi titiz bir çalışmayla dünyada isim yapacak bir festival yaratacak. Seçilen teması, mesajı ve düzenlenecek farklı etkinlikleriyle İzmir’in gururu olacak bir festival planlanıyor.
Resim


Bu yıl 14.’sü düzenlenecek Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği, yeni yüzü ve profesyonel hazırlıklarıyla bir markaya dönüşme yolunda ilerliyor. Gaziemir Belediyesi ile bu yıl organizasyonu bütünüyle üstlenen Alesta SBS Şirketi bu amaçla aylar öncesinden titiz bir çalışma başlattı. Şenliğin yeni logosu yüzlerce taslak çalışma arasından seçilirken, bu yılın teması olan ‘çevre ve sağlık’ için sincap figürü belirlendi.

Geçen yıla kadar Balkan ülkeleri ağırlıklı olan konuk ülkelere, bu yıl Asya ve Afrika’dan katılım sağlanacak. Japonya’nın Hiroşima kenti ile iki Afrika ülkesinden şenliğe katılım için yapılan davetlere olumlu yanıt geldi. Bu yıl planlanan yenilikler arasında, hem konuk hem de İzmirli çocuklara yönelik etkinliklerin artırılması ve çeşitlendirilmesi geliyor. Şenliğin kapsamlı tanıtımı ve etkinliklerin tüm teknolojik olanaklar kullanılarak aynı anda konuk ülkelere yansıtılması da planlanan yenilikler arasında yer alıyor.

Gaziemir için çifte avantaj…
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, çocuk şenliğini 2011 yılından itibaren İzmir’in bir markası haline getirmeyi hedeflediklerini söyledi. Başkan Şenol, Alesta SBS Şirketi’nin organizasyonu üstlenmesinin iki yönlü fayda getireceğini belirtip, “Şenlik organizasyonun mali yükünün büyük bölümünü firma üstleniyor. Kendilerinin bulacağı sponsorlarla bu soruna çözüm bulurken, şenliğin tam anlamıyla profesyonel biçimde yürütülmesini de sağlayacaklar” dedi.
Gaziemir Belediyesi Sarnıç Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen tanıtım toplantısına katılan Alesta SBS Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Kayacan ve Genel Koordinatör Semra Aksakal Kayacan, hazırlıklar ve şenliğin yeni yüzü için yaptıkları çalışmalar konusunda bilgi verdiler. 35 yıllık birikimi ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin en başarılı organizasyon şirketlerinden birisi olduklarına vurgu yapan Kayacan, “Gaziemir ve İzmir’in yüz akı olacak bir şenlik yaratacağımıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.


http://www.izmirdesanat.org Resim
cuscs
 
Mesajlar: 76
Beğendikleri: 0 mesaj
Beğenilenleri: 0 mesaj
Kayıt: Prş 09 Ara 2010, 22:35

Dön Fuarlar, Etkinlikler ve Turizm

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron
Free Web Hosting