Site Kuralları

Site Kuralları

Mesajgönderen Umut » Çrş 02 Şub 2011, 13:18

Forumumuz bünyesinde bu kurallara dikkat etmemiz forumumuzun düzeni ve sağlıklı bir paylaşım ortamı oluşması açısından önemlidir.

1) Temel amacımız, İzmir'deki gelişmeleri duyurmak, değerlendirmek ve projeleri aktarmaktır.
2) İzmir ile ilgili siyasi tartışmalar yasak olmamakla beraber propaganda yapmak ve yapıcı olmayan kısır tartışmalar başlatmak yasaktır.
3) Site, yayınladığınız yazılar, fotoğraflar ve videolar üzerinde bir hak iddia etmez. Bununla birlikte size ait olmayan içerikleri yayınlarken de kaynak belirtmeniz gerekmektedir.
4) Sağlıklı bir paylaşım ortamı için, üslup ve imlaya da özen gösteriniz. Özensiz ve uygunsuz mesajlar silinebilir.
5) Yeni konu açmadan önce benzer bir başlık bulunup bulunmadığını kontrol edin. Tekrar eden konular birleştirilir ya da kaldırılır.
6) Proje detayları belli olmayan konularla ilgili başlıklar için "Projeler" kategorisi yerine "Haberler" kategorisini kullanın. "Projeler" kategorisi proje bazlı paylaşımlar içindir.
7) Sitemiz bir diktatörya değildir. Sahibi tüm kullanıcılardır. Tıpkı İzmir gibi. Güzel ve yapıcı ortamın bozulmasına izin vermeyin.
8) İzmir hakkında karalama içerikli mesajlara izin verilmez. Eleştiri ve karalama arasındaki farka dikkat ediyoruz.
9) Sistemimiz kullanıcı adınızın değişmesine izin vermemektedir, kullanıcı adnızı değiştirmek isterseniz benimle irtibat kurabilirsiniz.
10) Konut projeleri 100+ daire sayısına ve otel projeleri 100+ oda sayısına sahipse ayrı başlık açılması, değilse genel başlıkta yer verilmesi tavsiye edilir.

Her türlü katkınız için teşekkür ederiz.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi
 
Mesajlar: 2823
Beğendikleri: 623 mesaj
Beğenilenleri: 381 mesaj
Kayıt: Pzr 28 Kas 2010, 01:33
Konum: İzmir

Dön Forum Hakkında

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron
Free Web Hosting