Folkart Towers Bayraklı İkiz Kuleler 2x200m

Re: Folkart Towers Bayraklı İkiz Kuleler 2x200m

Mesajgönderen meds » Sal 20 Eyl 2011, 15:49

cako3535 yazdı:Kazık çakma işemleri bitti mi arkadaşlar? temel ne zaman atılıo? :D artık yükseldiğini görelim ya...

Baretlerin ve zemin işlerinin tamamlanması Kasım ortası sonunu bulur diye tahmin ediyorum, kısacası temel atılmasına biraz daha var. Ancak üstteki makaleye göre 5 günde bir kat çıkacakmış yani hızlı yükselecek gibi görünüyor :)
meds

Beğendikleri: 0 mesaj
Beğenilenleri: 0 mesaj

Mesajgönderen Umut » Sal 20 Eyl 2011, 16:06

5 günde bir kat çıkmak bana biraz ütopik geldi ama bekleyip göreceğiz, umarım doğrudur.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Beğendikleri: 623 mesaj
Beğenilenleri: 381 mesaj

Mesajgönderen cako3535 » Sal 27 Eyl 2011, 10:32

B kulesi ne durumda arkadaşlar???
cako3535

Mesajgönderen Umut » Sal 27 Eyl 2011, 12:47

B kulesinde Jet Grouting zemin güçlendirme çalışmaları sürüyor.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen cako3535 » Sal 27 Eyl 2011, 21:44

arkadaşlar artık sormaktan utanıyorum ama gerçekten kusura bakmayın askerliğimi yaptığım için göremiyorumda inşaatı e merakta ediyorum :( askerden döneyim 2 günde bir foto çekecem size :D arkadaşlar eğer imkanı olan olursa foto çekebilir mi acaba? ama yinede her sorumu cewapsız bırakmayan sitedeki bütün arkadaşlarma teşekkür ederim.. çok soru sorduğum içinde kusura bakmayın ..sadece artık bir izmir skyline nının oluşmasını özlemle beklediğim için takip ediyorum herkese iyi akşamlar arkadaşlar.. foto yüklerseniz çok sewinirim özledim izmirimi................................
cako3535

Mesajgönderen Umut » Çrş 28 Eyl 2011, 21:34

Rica ederiz, hepimiz İzmir'in güzel bir skyline'a kavuşmasını istiyoruz. Ben de bir süre İzmir dışında olacağım. İnşaatın durumu henüz son fotoğraflardakinden çok da farklı değildir diye tahmin ediyorum. Ancak bir üyemiz yüklerse, yahut internette güncel bir foto yayınlanırsa daha sağlıklı bir bilgiye kavuşmuş oluruz.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen cako3535 » Pzt 03 Eki 2011, 13:13

son durum ne arkadaşlar?? bilgisi olan var mı?
cako3535

Mesajgönderen Umut » Prş 06 Eki 2011, 17:17

Beklenen fotoğraf, Folkart tarafından yayınlandı. :)

Resim

Takip edenlere İngilizce sayfanın daha güncel olduğunu hatırlatmak isterim.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen cako3535 » Cmt 29 Eki 2011, 13:42

son durum ne arkadaşlar neredeyse 1 ay oldu temel atılmıştır herhalde ? :)
cako3535

Mesajgönderen EnderYıldırım » Pzt 31 Eki 2011, 14:33

Folkart Alsancak Showroom Açıldı
Folkart Yapı Alsancak Kordon’da yeni açtığı Showroomda projelerini sergiliyor

Folkart’ın bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu ve bundan sonra gerçekleştireceği projeleri ni sergileyeceği Showroom Alsancak Kordon’da açıldı. İç mimar Tarkan Önal tarafından Folkart’ın “Zamanın ötesinde bir mimari anlayış..” tarzına uygun olarak hayata geçirilen showroom modern tasarımı ile herkesin beğenisini kazandı. Folkart, Narlıdere, Mavişehir ve Bayraklıda bulunan satış ofislerinin yanı sıra Alsancakta’da satış işlemlerini gerçekleştirecek.

2006 yılında merkezi İstanbul’da bulunan Saya Grup bünyesinde İzmir’de kurulan Folkart Yapı ilk projesini Narlıdere’de gerçekleştirdi. İzmir’in ilk A plus concept projesi olan Folkart Narlıdere evleri kalitesi ve yaşayanlarına sunduğu olanaklar ile adından çok söz ettirdi.

Narlıdere’den sonra hızla gelişmekte olan Mavişehir’e de, İzmir’e yakışan çağdaşlıkta bir yaşam alanı kurmak amacıyla Folkart Mavişehir projesini hayata geçirdi. Kipa, Carrefour ve Egepark gibi alışveriş merkezlerine çok yakın olan, farklı derinlik, yükseklik ve değişik mekan etkisi veren galerilerilere sahip tümü deniz manzaralı dairelerden oluşan Folkart Mavişehir’de de yaşam başladı.

3. proje Folkart Towers şu anda yapım aşamasında ve Eylül 2013’te teslim edilecek. Folkart Towers alışveriş mekanları, ofisler ve rezidanslardan oluşuyor.150 bin metrekare brüt alana sahip. 200’er metre yüksekliğinde, 40’ar katlı iki kule olarak inşa edilecek ve tamamlandığında Avrupa’nın en yüksek beşinci ikiz kuleleri olacak. Folkart bu proje için 150 milyon dolar yatırım yaptı.

Alsancak’ta açılan Showroomda bu projelerin maketlerini sergileyecek, hem tanıtımını hem de satışını yapacak olan Folkart’ın önümüzdeki günlerde başlayacağı yeni projelerinin tanıtımı da yapılacak.

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ” Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kent yenileme projelerinde İzmir’i pilot il seçti. Önümüzdeki aylarda kent yenileme projeleri hız kazanacak.İzmir’de önümüzdeki 20 yılda kenti yenileme projeleri ile ilgili yapılacak çok iş var. Yeni yatırımlara ilişkin çalışmalarımız sürüyor. Gündemimizdeki projemiz insanların gittiğinde aradıkları her şeyi bulabilecekleri bir alışveriş merkezi. 2012 yılı içinde İzmir’in bu eksikliğini giderecek projeyi mutlaka başlatacak ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezini 2016’da İzmir’e kazandıracağız. Önümüzdeki günlerde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz projeler arasında İzmir marinaları da var. Tüm projelerimizle ilgili bilgi almak isteyen yatırımcıları Alsancak’taki Showroom’umuza bekliyoruz.” dedi.
Resim
Resim
Resim
Haber3
EnderYıldırım

Beğendikleri: 2 mesaj
Beğenilenleri: 46 mesaj

ÖncekiSonraki

Dön Gökdelenler, İş Merkezleri ve AVM'ler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

Free Web Hosting