İzmir Park AVM

Re: İzmir Park AVM

Mesajgönderen Mesut » Sal 27 Oca 2015, 17:44

Mert TÜRBANLI diyerek sen de yanlış konuştuğunun farkında ol. Benim annem de senin deyişinle türbanlı, AVM'ye gitmeye hakkı yok mu. Bu memlekette isteyen kadın mini etek giyer isteyen başörtüsü takar kimseyi ilgilendiren bir durum yok. AVM'de de sokaklarda da insanlar istedikleri gibi giyinip gezebilir kimsenin laf etmeye, küçümsemeye hakkı yok, haddine de değil.
Kullanıcı avatarı
Mesut

Beğendikleri: 304 mesaj
Beğenilenleri: 352 mesaj

Mesajgönderen mertoviçizmir » Sal 27 Oca 2015, 20:38

Benim lafım sana değil , o sitedeki kendini parisli sanan genelde pkk yandasları , ateist tarzı kişiliklere. Ayrıca türbanlı olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Sadece AVM ye gelen kişilerin genel anlamda modern tarzda oldugunu söylüyorum.
mertoviçizmir

Beğendikleri: 71 mesaj
Beğenilenleri: 221 mesaj

Mesajgönderen Mesut » Sal 27 Oca 2015, 21:53

Ben de diyorum ki büyük harflerle TÜRBANLI yazarak iyi bir şey kast etmediğin çok açık. Başörtüsü ile modernliğin bir alakası yok. Örtülü bir bayan da hiç şüphesiz çok modern olabilir. Mehmet Akif ne demiş "medeniyet dediğin soymaksa bedeni, desenize hayvanlar bizden daha medeni."
Kullanıcı avatarı
Mesut

Mesajgönderen mertoviçizmir » Sal 27 Oca 2015, 22:20

Başörtüsü demiyorum türbanlı diyorum. türban ile başörtüsü farklıdır. Türban arapların ortaya attıgı ve bizim gibi geri kalmıs ülkelerinde sahiplendigi bir bez parcasıdır. Başörtüsü ise köylülerin taktıgı , yaslı nenelerimizin taktıgı , bölgeden bölgeye değişin bir örtüdür. Türban konusunu daha fazla uzatmak istemiyorum. Zaten önceki mesajımda da dedigim gibi benim sözlerim sana değil.
mertoviçizmir

Mesajgönderen Mesut » Sal 27 Oca 2015, 22:49

Başörtüsü veya türban, isteyen türbanı da takar kimseyi ilgilendirmez, isteyen de kara çarşafla gezer. Lafın doğrudan bana olmasa da söylediğin şeyler hoş değil. Neyse konuyu uzatmak istemiyorum. Ancak o forumda insanlar nasıl Eşrefpaşalıları küçümsüyorsa, nezih değil diyorsa sen de burada türbanlıları küçümsüyorsun ki kimsenin başkasını küçümseye hakkı yok. Bu da konuyla alakalı son mesajımdır.
Kullanıcı avatarı
Mesut

Mesajgönderen mertoviçizmir » Çrş 28 Oca 2015, 19:15

Biz seninle niye tartısıyoruz. O sitedeki kendini bir bk sanan sorsan varoslarda yasayan beyinsizler icin burada birbirimizi kırmanın anlamı yok. O nedenle tartısmayı burada sonlandırıyorum. Artık AVM ile ilgili konulara dönelim..
mertoviçizmir

Mesajgönderen mertoviçizmir » Prş 29 Oca 2015, 01:04

İzmir Park AVM'de hangi markalar var?

Konak'ta açılan İzmir Park Alışveriş Merkezi içerisinde hangi mağazalar yer alıyor? Bu yıl hizmete açılan İzmir Park AVM'deki mağazaların listesi...
Savranoğlu Group tarafından hayata geçirilen İzmir Park AVM 23 Ocak 2015 tarihinde hizmete açıldı. 60 milyon dolarlık yatırımla yapılan İzmir Park AVM 32 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. 13 bin 200 metrekare kiralanabilir alana sahip olan İzmir Park AVM'de 150'si açık, 350'si kapalı olmak üzere 500 araçlık otopark alanı bulunuyor. İzmir Park AVM, Konak-Şirinyer-Hatay yerleşim alanlarının birleşme noktasında , Konak Meydanı’na 1,5 kilometre mesafede yer alıyor.

İzmir Park AVM'de hangi markalar var?

Alışveriş mağazaları;

- Deichmann, Efsa Çanta, Toga Ayakkabı, Altınyıldız Classics, Batik, Collezione, D's Damat, Defacto, Kasaba, Koton, LTB, Penti, Shakespeare in Love, Wow, Euromoda, Taşçı, Gratis, Watsons, Yves Rocher, E-Bebek, Toyzz Shop, D&R, Madame Coco, Özdilek, Saç Mahal, Tantitoni, Arçelik, Teknosa, Carrefoursa Süper, Elit Optik, Opmar Optik,

Yeme-içme mağazaları;

- Ally's Bread, Alsancak Unlu Mamüller, Bana Bana, Bolu Mangal, Burger King, Ekmekiçi, Macaroni, Mantı Keyfi, Mc Donald's, Mr.Kumpir, Pizza Pizza, Polen Tantuni, Popeyes, Reci's Snack, Sokak Kahvecisi, Haribo,

- Oyun salonu, Cinemaximum, Park Fit Fitness Center, Avea, Turkcell, Vodafone, Dry Center, Umut Terzihanesi, Keyf Tobacco Shop.

http://emlakkulisi.com/izmir-park-avmde ... var/339615
mertoviçizmir

Mesajgönderen mertoviçizmir » Pzt 02 Mar 2015, 16:53

Resim

Resim

Avm de son durum göründügü gibidir. Sabah 9 da cekmiştim. Otobüs duragı yenilendi ve yeri avm ye yaklastırıldı. Ayrıca yaya yolu ve agaclar kaldırılıp yola ilave edildi. Böylece avm nin önündeki 2 seritli yol 3 serite cıkarıldı ve o seriti otobüslerin kullanımına bıraktılar. Simit arabası ise otobüs duragının arkası konuldu.

Birde bugün Avm nin yan cafesi acıldı. Cumartesi ve Pazar günleri oldukca kalabalık oluyor. Böyle devam ederse ileriki yıllarda yandaki otopark yapılan alan ve arkadaki okulu da ilave ederek kapasiteyi büyütebilirler.

Son olarakta NİLGÜN BELGÜN 6 martta İzmir Park'a gelecekmiş..
Resim

Umut bu mesajı beğendi.
mertoviçizmir

Önceki

Dön Gökdelenler, İş Merkezleri ve AVM'ler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

Free Web Hosting