Gaziemir Optimum Outlet

Re: Gaziemir Optimum Outlet

Mesajgönderen Gökhan » Cmt 07 May 2011, 01:47

Doğrusunu söylemek gerekirse ben inşaatın kısa sürede bu kadar ilerleyeceğini düşünmüyordum..En yakın zamanda hususî olarak resim çekmeye gideceğim..Esasında dün de çekebilirdim ancak yanımızdan kamyon geçtiği için ancak bu kadarını alabildim :lol:
Gökhan

Beğendikleri: 96 mesaj
Beğenilenleri: 197 mesaj

Mesajgönderen iyiabi » Sal 14 Haz 2011, 21:47

Yeni resimler:

Adsızffffffffffffff.jpg
Adsızffffffffffffff.jpg (121.13 KiB) 4817 kere görüntülendi

kkk.jpg
kkk.jpg (120.98 KiB) 4747 kere görüntülendi

jjjj.jpg
jjjj.jpg (138.05 KiB) 4747 kere görüntülendi

şşşşşşşşşşşşşş.jpg
şşşşşşşşşşşşşş.jpg (92.12 KiB) 4747 kere görüntülendi

Resimleri aynı cevap kısımında koyamadım, ancak bu sekılde oldu :D arkadaslar inşaat saat akşam 8 gıbı olmasına rağmen çalışan kişi acısından coktu(hızlı ılerlıyor) inşaatı biten (tuğla ile örülmüş kısımlarından içeriye baktım(güvenlikte beni takip ediyordu resim çekemedim ancak cok genişti agora avm bunun yanında eni boyu ile yer degişmiş gibi duruyordu ki bunun boyu bayagı uzun(üşenmedim adım saydım 260*135 adım cıktı ki agora vs önunden gecerken siz de adımlarsanız(media marketten yururken migrosa dogru aradaki adımları sayarsanız bır fıkırınız olur bu tarflara gelemeyen kısıler için :D YALNIZ BURASI 2 KAT OTOPARK 4 KAT DA AVM KATI BULUNMAKTADIR..............) :roll:

Yönetici Notu: Mesajlar düzenlendi. Fotoğraflar için teşekkürler.
iyiabi

Beğendikleri: 0 mesaj
Beğenilenleri: 12 mesaj

Mesajgönderen meds » Sal 14 Haz 2011, 22:51

Harika fotoğraflar "iyiabi", eline sağlık :)

Bu arada bir sorum olacak bu optimum inşaatının az ilersinde caddenin karşı cephesine mobilya avm'si planlanıyordu, onun son durumu hakkında bilgisi olan var mı?
meds

Beğenilenleri: 0 mesaj

Mesajgönderen EnderYıldırım » Prş 16 Haz 2011, 13:59

Bahsettiğiniz "Gaziemir Decorium" - http://www.3kdecorium.com/

Yalnız ne aşamada bilgim yok...
EnderYıldırım

Beğendikleri: 2 mesaj
Beğenilenleri: 46 mesaj

Mesajgönderen Umut » Çrş 22 Haz 2011, 04:08

“Beni affedin” notu bırakıp intihar etti

İzmir Rönesans Optimum AVM inşaatını yapan EGF İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçkin Yıkılmaz, tabancayla canına kıydı. Seçkin Yıkılmaz’ın ölüm haberini alan iş arkadaşları ve yakınları, olay yerine koştu.

İzmir’de bir alışveriş merkezinin yapımını üstlenen EGF İnşaat ve Mühendislik’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Seçkin Yıkılmaz, kaldığı evde, henüz bilinmeyen bir nedenle tabancayla intihar etti. Gaziemir ‘de inşaatı devam eden İzmir Rönesans Optimum AVM’nin yapımınını sürdüren firmanın yetkilisi Yıkılmaz’dan haber alamayan çalışanları, durumu yakınlarına bildirdi.
Yakınları da Seçkin Yıkılmaz’a bir türlü ulaşamayınca, Oturma odasında, evli ve iki çocuk babası Seçkin Yıkılmaz’ın cesedi bulundu. Olay yerine gelen polis, “Hayatıma burada son veriyorum. Beni affedin” yazılı bir intihar not buldu. Yıkılmaz’ın cesedi, otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Daha sonra Adli Tıp’tan alınan cenaze, havayoluyla İstanbul’a götürüldü. Seçkin Yıkılmaz’ın, Rönesans Optimum inşaatının gecikmesi ve bu yüzden baskı görmesi nedeniyle intihar etmiş olabileceği sanılıyor. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İki çocuk babasıydı

Evli ve iki çocuk babası Seçkin Yıkılmaz’ın sır intiharı, iş arkadaşları ve yakınlarını üzüntüye boğdu. Olay yerine gelen yakınları, Yıkılmaz’ın, işini iyi yapan, verdiği söze sadık biri olduğunu, inşaatın elde olmayan nedenlerle gecikmesinden dolayı aşırı bir stres yaşadığını anlattı. Yengesi de Yıkılmaz’ın, yapımı süren inşaatın bitimiyle ilgili baskı gördüğünü doğruladı. Seçkin Yıkılmaz’ın cenazesi, bugün İstanbul Küçükçekmece Mezarlığı’na defnedilecek.

Milliyet Ege

Hayli üzücü, bir o kadar da ilginç bir olay yaşanmış. Anlamak güç. :(
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Beğendikleri: 623 mesaj
Beğenilenleri: 381 mesaj

Mesajgönderen sensonic » Cmt 25 Haz 2011, 19:13

Allah rahmet eylesin. :cry:
sensonic

Beğendikleri: 2 mesaj

Mesajgönderen Umut » Pzr 26 Haz 2011, 23:52

Gördüğüm kadarıyla çalışmalar gece geç saatlere kadar sürüyor. Açılışı, belirledikleri tarih olan 29 Ekim'e yetiştirebilmek için oldukça fazla çaba sarfediyorlar.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen iyiabi » Cum 22 Tem 2011, 02:35

Resim

Media Markt yerine Saturn magazası acılacakmıs bır duyuru(on panaolarda Media Markt yazısının uzerıne yapıstırıp Saturn yazısı koymuslar da) :o

Resim
Resim

resimler cepten cekıldı ancak hava karanlıktı ıyı cıkmamıs :oops:

genel bilgi: eski cektıklerimle bugun arasındaki farklar sag kısımlar(ortadan) zaten bıtmıstı ancak on kısım yani anayolla bakan yerlerın fastfood katının tugla kaplamaları eksıktı onlar bıtmıs.....ASIL sol kısım arka taraftakı yerler 2 kat ful cıkılmıs hız olarak sunu soyleyebılırım 15 gunde 1 kat ful bıtıyor bu durumdada 1 ay sonra ınsaatın catı harıc(sınema kısımları celıkten demonte seklınde gelıp monte edılıyor.beton dokumu olmayacak(sadece ınsaatın cevre kenarlarında olacak ortalarda yok) 1 AY SONRA EYLUL BASINDA INSAATIN KABA KISIMLARI BITMIS OLACAKTIR...........bu arada sag kısım(ortadan ıtıbaren) yangın boruları havalandırma tesısatı dosenmeye baslanmıstır(bır yandan da bu ısler bıtıyor) MEDIA MARKT YERINEDE SATURN MAGAZASI ACILIYOR...................
iyiabi

Beğenilenleri: 12 mesaj

Mesajgönderen kene55 » Cmt 30 Tem 2011, 15:17

Burada 5M-Migros, Koçtaş, Saturn gibi büyük markalar yer alacak.
kene55

Mesajgönderen Umut » Cmt 30 Tem 2011, 17:24

Fotograflar ve bilgiler için çok teşekkürler. Çalışmalar gece gündüz sürüyor.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

ÖncekiSonraki

Dön Gökdelenler, İş Merkezleri ve AVM'ler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

Free Web Hosting