Göztepe Urla Adnan Süvari Tesisleri

Re: Göztepe Urla Tesisleri

Mesajgönderen neverland01 » Prş 20 Şub 2014, 01:07

Projede görünen kamp binası ve depo her iki bina da prefabrik olmayacak değil mi, normal beton olacak? Bir yerde öyle duydum diye hatırlıyorum ama bu son fotoğraflarda görünene göre beton yapılıyor
neverland01

Beğendikleri: 5 mesaj
Beğenilenleri: 14 mesaj

Mesajgönderen hoppala » Prş 20 Şub 2014, 21:24

Benim bildiğim prefabrik de olsa temele atılan grobeton aynı olur. Prefabriğin anlamı betonlar hazır getirilecek. İnşaat alanında kalıba dökğlmeyecek.
hoppala

Beğendikleri: 262 mesaj
Beğenilenleri: 97 mesaj

Mesajgönderen neverland01 » Cum 21 Şub 2014, 00:46

Temel olayını bilmem ama prefabrik yapılar bildiğim kadarıyla betonla alakası yok özel bir malzemeden yapılıyor. Beton yapılarda tuğla çimento kullanırsın prefabrikte öyle birşey yok.
neverland01

Beğendikleri: 5 mesaj
Beğenilenleri: 14 mesaj

Mesajgönderen Umut » Cum 21 Şub 2014, 11:14

Prefabrik yapılar farklı malzemelerden yapılabilse de bizde en çok beton tercih ediliyor. Önceden hazırlanan beton bloklar inşaat alanında yapıya ekleniyor.

2 kişi bunu beğendi.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Beğendikleri: 623 mesaj
Beğenilenleri: 381 mesaj

Mesajgönderen Mesut » Cmt 29 Mar 2014, 17:33

Göztepemiz’e Büyük Destek

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve aynı zamanda Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olan Sayın Binali Yıldırım’ın desteği ile Spor Toto Teşkilatı tarafından Urla’da yapılan tesislerimize büyük destek sağlandı.

Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Mehmet M. Kasapoğlu Ankara’da yaptıkları görüşmenin ardından tesisimize yapılacak olan 500.000.00 (BeşYüzBinTürkLirası) destek için anlaşmayı bugün imzaladılar. Başkanımız Sayın Hüseyin Altınbaş;
“Tesislerimize bu katkıyı sağlamak için büyük emek harcayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Sayın Binali Yıldırım’a, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sayın Mehmet M. Kasapoğlu ve Spor Toto Teşkilatı'na teşekkürlerimizi sunarız” dedi.

http://www.goztepe.org.tr/default3.asp?id=2914
Kullanıcı avatarı
Mesut

Beğendikleri: 304 mesaj
Beğenilenleri: 352 mesaj

Mesajgönderen hoppala » Cmt 29 Mar 2014, 20:39

Küfür gibi...
Zaten tesis yapan her kulübe sportoto desteği geliyor. Bu ekstra bir durumsa eyvallah ama ben zaten vermeleri gerekene parayı verdiler. Onu da seçim öncesi reklam yaptılar.
Ayıp oldu biraz. Stat işini naptın diye soran olmaması da çok üzücü.
hoppala

Re: Göztepe Urla Kamp Tesisi

Mesajgönderen Mesut » Sal 01 Nis 2014, 20:24

Urla Kamp Tesisimizden son durum.. Kulübümüzün 89. doğum gününde 14 Haziran'da açılması planlanıyor.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

hoppala bu mesajı beğendi.
Kullanıcı avatarı
Mesut

Mesajgönderen hoppala » Çrş 02 Nis 2014, 14:17

Tam da bu haberi atmak için gelmiştim. Sen paylaşmışsın. Nasılsa kimse paylaşmamıştır diye bakmadan resimleri bile uploadlamıştım. Elimde patladı :)

Ben de haberin metnini paylaşayım. Urlada 40 dönümlük altyapı tesisinden bahsediliyor ayrıca. Önemli :!:

GÖZTEPEMİZDEN TESİSLEŞME İÇİN YENİ ADIMLAR

Tesisleşme konusundaki adımlarını Urla Torasan'da yapımı devam eden Kamp tesisi inşaatıyla bırakmayan Göztepemiz, yeni adımlar atmaya devam ediyor.

Tesisleşme konusunda Urla'yı kendine üs olarak seçen Göztepe'miz, yapımı Torasan'da süren 14 Haziran 2014 tarihinde açılması planan A takım Kamp merkezinden sonra Altyapı için tesisleşme atağına geçti.

Bu kapsamda önce Urla 12 Eylül Stadını 5 yıllığına kiralayan yönetim, ikinci adım olarak Urla İskele mevkinde yaklaşık 40 dönümlük bir araziyi Altyapı tesisi yapımı için Urla Belediyesi ile anlaşma sağladı.

Gürsel Aksel Tesislerinde yapımı başlayacak olan Yeni Göztepe Stadı inşaatından sonra boşa çıkacak Göztepe Altyapısı için şimdiden kolları sıvayan Kulübümüz, yeni arazinin kadastro işlemlerine şimdiden başladı.

Öte yandan pazar günü Urla Kamp Tesisleri inşaatına giden ekibimiz sizler için kamp inşaatının son halini fotoğrafladı.

http://www.gozgoz.tv/goztepemizden-tesi ... imlar.html

Bir çok kişinin haberi yok ancak GHD genel kurulunda geçtiğimiz ay Sığacıktaki 15 dönüm arazinin Göztepe Sportif Yatırımlar AŞ'ye devri oy çokluğuyla devredildi. Spor tesisi olmasa bile sosyal tesis ya da kolej binası oalrak düşünülebilecek her sene değerini arttıran bir arazi. Bu aralar tesisleşme adına çok önemli gelişmeler kaydediliyor. Stadyum'dan da bir ses seda çıksa da hızla başlayıp bitse bir an önce...

Mesut bu mesajı beğendi.
hoppala

Mesajgönderen Mesut » Prş 03 Nis 2014, 13:00

Resim

hoppala bu mesajı beğendi.
Kullanıcı avatarı
Mesut