Görüş, Öneri ve Şikayetler

Re: Görüş, Öneri ve Şikayetler

Mesajgönderen Gökhan » Cum 16 Mar 2012, 22:31

Başlıkların yanlarına tamamlanan projeler için ''tamamlandı'' veya ''yapım aşamasında'' gibi ibareler eklesek sizce nasıl olur?
Gökhan

Beğendikleri: 96 mesaj
Beğenilenleri: 197 mesaj

Mesajgönderen Umut » Çrş 21 Mar 2012, 00:00

Bu konuyu ben de düşünmüştüm Gökhan, fakat olumsuz olarak gördüğüm iki durum var: Birincisi, tüm başlıkların durumunu güncellemek benim için biraz zor olur. İkincisi ve daha önemlisi pek çok projede işler süreklilik arz ediyor; yani eklentiler yapılıyor, revizyonlar, restorasyonlar yapılıyor. Yani yapılıp bitirilen projelerde bile ileride yeni çalışmalar yapılabiliyor. Bu durumda başlığın adını devamlı değiştirmek gerekecek. Örneğin Metro başlığımıza ya da Sevgi Yolu başlığımıza böyle bir ibare eklemek çok işlevsel olmayacaktır. Gökdelen projeleri içinse biten ve devam eden projeler Gökdelenler Dizini başlığında belirtiliyor. Belki benzer şekilde AVM'ler için de bir dizin hazırlayabiliriz ama.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Beğendikleri: 623 mesaj
Beğenilenleri: 381 mesaj

Mesajgönderen Ayhan » Sal 11 Ara 2012, 03:32

Umut ve Gökhan

Öncelikle böyle bir site için teşekkür ederiz. Güzel bir bilgi kaynağı oluşturmuşsunuz.

Ama site üzülerek söylüyorum ki kullanışlı değil. Yani sayfaya girer girmez klasik bir forum sitesinden öteye gitmiyor. Aşırıya kaçmadan gözü yormayacak şekilde 3-5 tane görsel olsa iyi olur. Ayrıca konu başlıkları çok dağınık yani bu kadar çok bölüme gerek yok bence. Tamam herkes ilgi alanına göre istediği bölüme girsin ama benim gibi her türlü konu başlığına ilgisi olanlar için zor oluyor. Özenti gibi algılamayın ama wowturkey'deki tüm başlıklar sadece tek bir forum altında olursa daha iyi olur. Böylece bir konu başlığını gören kişi diğer konu başlığını da görürse ilgisini çekebilir. Mesela SSC de bu konuda çok kötü, neyin nerde olduğu belli bile değil.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...
Ayhan

Beğendikleri: 5 mesaj
Beğenilenleri: 4 mesaj

Mesajgönderen Umut » Sal 11 Ara 2012, 19:58

Değerli görüşler için çok teşekkür ederiz.

Kullanımı kolaylaştırmak için birtakım değişiklikler yapabiliriz, diğer üyelerimizin de fikirlerine açığız. wowturkey'de çokça şehir bulunduğundan bu yola gidilmiş, ama aranılan başlığa ulaşmak hayli zor oluyor, bir de mükerrer başlık problemi var. Yine de daha kullanışlı olması adına bir şeyler düşüneceğiz. Fakat kısa vadede anasayfanın sol üst kısmındaki "Aktif başlıkları görüntüle" linkini kullanabilirsiniz, bu bağlantıda kategori ayrımı olmaksızın tüm güncel başlıklar aynı sayfada listeleniyor.

Tekrar teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen girginfatih » Çrş 12 Ara 2012, 02:32

nedense şifremi ve paralamı kaydetmiyor her defasnda baştan yazıyorum.eskiden böyle değildi bilmiyorum sitedenmi kaynaklanıyor.
girginfatih

Beğendikleri: 0 mesaj
Beğenilenleri: 0 mesaj

Mesajgönderen Umut » Çrş 12 Ara 2012, 02:59

www.projeizmir.org adresinden giriyorsanız sorun olmaması gerekiyor, belki de eski adresimiz olan projeizmir.iblogger.org adresini kullanıyorsunuzdur.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen girginfatih » Prş 10 Oca 2013, 02:43

yeni bir başlıkta garajın karşısında point bornova park bonova yada bir karma işlevli avm yapılıyor 44 katlı duymuşsunuzdur heralde onun temeli atıldı devam ediyor onuda eklesek diyorum admin :) izmirin en büyük avm si olucak sonuçta.keşke gökdelenler bölgesinde olsaydı ama olsun :) kavukların
girginfatih

Beğendikleri: 0 mesaj
Beğenilenleri: 0 mesaj

Mesajgönderen Umut » Pzr 13 Oca 2013, 02:17

Evet çok iyi olur :) Eğer biri benden önce açmazsa en kısa zamanda materyal toplayıp açacağım başlığını. Bu proje, büyük çapına rağmen pek medyatik olmadı nedense.
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesajgönderen EnderYıldırım » Cmt 24 May 2014, 23:48

Sağ mavi köşeye, İzmir Logosu'nu da koyabiliriz...
EnderYıldırım

Beğendikleri: 2 mesaj
Beğenilenleri: 46 mesaj

Mesajgönderen Umut » Pzr 25 May 2014, 02:50

EnderYıldırım yazdı:Sağ mavi köşeye, İzmir Logosu'nu da koyabiliriz...

Güzel fikirdi, teşekkürler. Biraz uğraştırdı; ideal olmadı belki ama hoş oldu :)
Kullanıcı avatarı
Umut
Mesaj Panosu Yöneticisi

ÖncekiSonraki

Dön Kültür-Sanat ve Spor Tesisleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Free Web Hosting